Easy Stay

Vigtigste faciliteter

  • WiFi

  • Indtjekning/Udtjekning

  • Kæledyr ikke tilladt

Placering

    Easy Stay har udsigt over haven og ligger 20 minutters gang fra Mount Keilir i Keflavík.

    Hotellet har en bekvem beliggenhed i nærheden af The Icelandic Museum of Rock 'n' Roll. Det tager kun 10 minutter for at komme til Víkingaheimar med en bil. Du kan komme til The Giantess in the Mountain om få minutter i bil. Hjallavegur busstoppested ligger 5 minutters gåtur fra hotellet. 10 minutters kørsel vil tage gæster til Reykjavik Keflavik lufthavn.

    Buffet tilbydes hver morgen. Serverer af et udvalg af mad Valgeirsbakari og Kína Panda er en 10-minutters gang væk.

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 11:00
    • Børn og ekstra senge
    • Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.

    Værelsesmuligheder på Easy Stay Keflavík

    Indtjekning
    Udtjekning
    Gæster
    2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Easy Stay Keflavík Natur billede Easy Stay Keflavík Logo billede Easy Stay Keflavík Eksteriør billede Easy Stay Keflavík Værelse billede Easy Stay Keflavík Senge billede Easy Stay Keflavík Senge billede Easy Stay Keflavík Senge billede
    Dobbeltværelse

    Størrelse: 14 m²

    Sengetype: Dobbeltseng

    Mere info +
    Værelse med to enkeltsenge

    Størrelse: 12 m²

    Sengetype: 1 enkeltseng

    Mere info +
    Easy Stay Keflavík Natur billede Easy Stay Keflavík Senge billede Easy Stay Keflavík Senge billede Easy Stay Keflavík Logo billede Easy Stay Keflavík Værelse billede Easy Stay Keflavík Værelse billede Easy Stay Keflavík Faciliteter billede Easy Stay Keflavík Senge billede
    Værelse basic

    Størrelse: 6 m²

    Sengetype: 1 enkeltseng

    Mere info +
    Easy Stay Keflavík Senge billede Easy Stay Keflavík Senge billede Easy Stay Keflavík Eksteriør billede Easy Stay Keflavík Natur billede Easy Stay Keflavík Logo billede Easy Stay Keflavík Værelse billede Easy Stay Keflavík Faciliteter billede Easy Stay Keflavík Toiletter billede Easy Stay Keflavík Korridorer billede Easy Stay Keflavík Faciliteter billede
    Private Bathroom Triple Room

    Størrelse: 24 m²

    Sengetype: Dobbeltseng

    Mere info +
    Easy Stay Keflavík Natur billede Easy Stay Keflavík Logo billede Easy Stay Keflavík Interiør billede Easy Stay Keflavík Senge billede Easy Stay Keflavík Værelse billede Easy Stay Keflavík Senge billede Easy Stay Keflavík Senge billede
    Værelse

    Størrelse: 12 m²

    Sengetype: 1 enkeltseng

    Mere info +
    Easy Stay Keflavík Natur billede Easy Stay Keflavík Logo billede Easy Stay Keflavík Håndvaske billede Easy Stay Keflavík Værelse billede Easy Stay Keflavík Værelse billede Easy Stay Keflavík Værelse billede
    Dobbeltværelse Standard

    Størrelse: 20 m²

    Sengetype: Dobbeltseng

    Mere info +

    Beliggenhed af Easy Stay Keflavík

    Vartegn
    Gode restauranter
    Transport

    Gæsteanmeldelser om Easy Stay Keflavík

    Her kan du finde verificerede anmeldelser, som vores brugere har lagt ud på denne hjemmeside

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Tak, fordi du abonnerer
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    Tjek de bedste tilgængelige priser
    Indtast dine datoer for at se priser
    Indtjekning
    Udtjekning
    Gæster
    2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Easy Stay Keflavík